Kariera

O rekrutacji

Proces rekrutacji i selekcji jest nieodłącznym narzędziem przyczyniającym się do kreowania jak najlepszej kultury organizacyjnej. Od tego wszystko się zaczyna.

Dlatego proces ten ma dla nas duże znaczenie. Poświęcamy mu wiele uwagi i prowadzimy wedle ustalonych wewnętrznie procedur.

Naszą ideą jest tworzenie zespołu ludzi, którzy potrafią i chcą ze sobą współpracować, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Stawiamy na: Rozwój i Przyjazną atmosferę

Rozwój

i
przyjazną

Atmosferę

Chcemy, aby oprócz umiejętności, chęci, kwalifikacji, czy doświadczenia, również osobowość Kandydata doskonale podkreślały wypracowaną przez lata kulturę organizacyjną firmy.

Wyznajemy zasadę, że firma opiera się na ludziach, dlatego dobieramy do naszego zespołu takie osoby, których mentalność i postawa będą wciąż prowadziły firmę do sukcesu. Jednocześnie jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły, świeże spojrzenie, wszelkie ciekawe propozycje i rozwiązania.

Rozwijając Kancelarię inwestujemy w rozwój Talentów, dzięki czemu podążamy za trendami, dając tym samym możliwość udziału w ciekawych projektach.

Jak wygląda proces rekrutacji
i selekcji w kancelarii?

01

Rekrutacja Kandydatów

Metody wykorzystywane podczas rekrutacji uzależnione są od stanowiska; są to zarówno rekrutacje ogłoszeniowe, jak i rekrutacje metodą poszukiwań bezpośrednich.

02

Rozmowy kwalifikacyjne z Kandydatami

Ocena ich kwalifikacji i predyspozycji zawodowych

03

Wybór Finalistów

04

II etap selekcji Kandydatów

W zależności od stanowiska, ocena umiejętności merytorycznych, językowych, czy osobowościowych.

05

Wybór ostatecznego Kandydata

06

Wysłanie odpowiedzi

do wszystkich osób, które wzięły udział w procesie rekrutacyjnym

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K Legal prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Aktualne stanowiska

Prawnik/Aplikant do Praktyki Gospodarczej
Aplikant radcowski/adwokacki do Praktyki Medycznej
Radca Prawny/Adwokat do Praktyki Gospodarczej
Radca Prawny/Adwokat do Praktyki Medycznej

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ