Profesjonalne Rozwody z F/K DIVORCES
Rozumiemy, jak ważne w trudnym procesie rozwodu jest wsparcie na wielu płaszczyznach, dlatego praca z Klientem nie kończy się na doradztwie prawnym. Oferujemy kompleksowe wsparcie także w obszarach: usług mediatora, coacha rozwodowego, doradztwa finansowo – bankowego, a także usług detektywa oraz psychologa.

Rozwód to trudny temat.
Jeśli przy okazji rozwodu musimy się dodatkowo mierzyć z rozdziałem dotychczas wspólnych firm czy też wspólnych kredytów – sprawa staje się jeszcze bardziej poważna.
W tym wszystkim najważniejsze są wspólne dzieci, których dobro nie powinno ucierpieć.

Z racji skomplikowanych sytuacji rodzinnych, w tym trudnych relacji finansowych i biznesowych między małżonkami, zrodziła się potrzeba usługi wsparcia nie tylko procesu rozwodu, ale także uregulowania sytuacji biznesowych i finansowych rozwodzących się małżonków.

Dlatego stworzyliśmy usługę kompleksowego wsparcia doradztwa prawnego obejmującego usługi doradztwa finansowo – bankowego, usługi mediatora, coacha rozwodowego a także usługi detektywa oraz psychologa.

Kompleksowe wsparcie w rozwodzie – psychologiczne, prawne i biznesowe 

O usłudze

W trudnym procesie rozwodu wspieramy na każdym etapie tej drogi. Przez rozwód przeprowadzi Cię profesjonalny, zaangażowany adwokat z ponad 20-letnim doświadczeniem.

W zakresie prowadzonych biznesów – prawnicy zajmujący się prawem gospodarczym opracują strategię dotyczącą prowadzonych działalności gospodarczych. Pokażemy rozwiązania, które pomogą finansowo zabezpieczyć Ciebie oraz prowadzone firmy.

Jeśli będziesz potrzebować, otrzymasz również wsparcie coacha rozwodowego, który wypracuje razem z Tobą strategię rozwodu (divorce exit strategy).
Naszą uwagę skupimy na Twoich potrzebach oraz poufności niezbędnej dla spraw osobistych, jak
i firmowych. Znajdziemy jak najbardziej dogodne dla Ciebie rozwiązania prawne i finansowe.
Naszą dewizą jest przejrzystość i szczerość na każdym etapie sprawy.

Sytuacja wydaje się być jednak trudniejsza, jeśli w grę wchodzi ustalenie opieki nad dziećmi, wysokości alimentów, częstotliwości kontaktów, podziału czasu. Tu szczególnie ważne jest zaopiekowanie się emocjami dziecka, którego świat istotnie ulega zmianie. Dzięki wsparciu zaufanego psychologa dziecięcego możemy zadbać o ich spokój i zrozumienie całej sytuacji – rozumiemy, jak ważne jest zadbanie o ich dobro w całym procesie.

Wspieramy osoby zdecydowane na przeprowadzenie rozwodu, ale również te, które jedynie rozważają podjęcie takiej decyzji poszukując właściwych rozwiązań prawnych, finansowych i osobistych.
W tym zakresie oferujemy konsultacje prawnicze, jak i pracę z coachem rozwodowym, abyś mógł
w komfortowych warunkach rozważyć wszelkie rozwiązania dla Twojej sytuacji.

Wsparcie prawne w zakresie

 • przeprowadzenia rozwodu;
 • postępowań dotyczących dzieci;
 • postępowań alimentacyjnych;
 • podziału majątku małżeńskiego.

Wsparcie prawne w zakresie

 • zabezpieczenia majątku i finansów w ramach prowadzonych wspólnie przedsiębiorstw;
 • konieczności zmian w zakresie prowadzonych przedsiębiorstw (przekształcenia, podziały spółek, rozliczenia udziałów występującego ze spółki wspólnika/małżonka);
 • zabezpieczenia małżonka przed utratą majątku w wyniku zadłużenia.

Doradztwo finansowe w zakresie

 • kredytów, pożyczek i innych zobowiązań finansowych;
 • zabezpieczenia wszelkich należności finansowych.

Wsparcie coacha rozwodowego/biznesowego

 • ustalenie strategii rozwodu;
 • wsparcie w procesie poważnej zmiany życiowej, jaką jest rozwód;
 • coaching biznesowy/life coaching.

Wsparcie psychologa dziecięcego

 • sesje terapeutyczne dla dziecka;
 • opinie psychologiczne.

Wsparcie detektywa

Sprawdź pozostałe usługi

Skontaktuj się

  Go to top