Kancelaria Fortak & Karasi艅ski Radowie Prawni Sp. P.

Najwi臋ksza kancelaria w wojew贸dztwie 艂贸dzkim do biura w 艁odzi
poszukuje osoby na stanowisko:

Radca Prawny/Adwokat do Praktyki Prawa Pracy

Wr贸膰 doKariera

Zadania:

  • bie偶膮ca obs艂uga prawna Klient贸w Kancelarii 鈥 dominuj膮ce zagadnienia z zakresu prawa pracy oraz um贸w cywilnoprawnych (szeroko rozumiane prawo zatrudniania);
  • sporz膮dzanie opracowa艅, analiz oraz opinii prawnych;
  • przygotowywanie oraz opiniowanie um贸w, regulamin贸w, innych dokument贸w wewn臋trznych Klient贸w,
  • utrzymywanie relacji z Klientami biznesowymi;
  • reprezentowanie Klient贸w Kancelarii przed s膮dem; udzia艂 w rozprawach pracowniczych, przygotowywanie pism procesowych.

Od kandydat贸w oczekujemy:

  • Posiadanie tytu艂u Radcy Prawnego/Adwokata;
  • zainteresowania i znajomo艣ci zagadnie艅 z zakresu prawa pracy;
  • ch臋ci rozwoju w obszarze prawa pracy;
  • do艣wiadczenia w obs艂udze przedsi臋biorc贸w mile widziane;
  • umiej臋tno艣ci praktycznego zastosowania przepis贸w prawa i analitycznego my艣lenia;
  • samodzielno艣膰 w realizacji powierzonych zlece艅;
  • znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego.
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (B2B) i prac臋 w przyjaznej atmosferze;
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego poprzez udzia艂 w r贸偶norodnych projektach;
  • du偶a r贸偶norodno艣膰 zagadnie艅 z zakresu obs艂ugi Klienta Biznesowego;
  • obj臋cie prywatn膮 opiek膮 zdrowotn膮;
  • system premiowy.

Do艂膮cz do nas

Wszystkich zainteresowanych karier膮 w F/K LEGAL prosimy o przes艂anie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o do艂膮czenie do dokument贸w aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania si臋 tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj si臋

    Go to top