E -porady prawne

Zapisz się na e-poradę

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, aby zapisać się na e-poradę prawną.

Korzyści z nowoczesnych e-porad prawnych:

 • oszczędność czasu
 • szybkość i sprawność działania
 • profesjonalne wsparcie prawne
 • prosty i wygodny sposób komunikacji
 • możliwość skonsultowania problemu
 • dogodny sposób płatności przelewem

Porady prawne udzielane są odpłatnie – płatność pobierana jest z góry. Po otrzymaniu od Państwa pełnego opisu sprawy, kancelaria wycenia wartość usługi (kancelaria zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań oraz przesłania dodatkowych dokumentów).

Wówczas podejmujecie Państwo decyzje o chęci skorzystania z usługi kancelarii. Z chwilą otrzymania od Państwa przelewu za e-poradę prawną kancelaria podejmuje działania.

Współczesny klient kancelarii prawnej oczekuje konkretnych rozwiązań i szybkiej pomocy. Nie zawsze może pozwolić sobie na to, by spotkać się z prawnikiem w biurze i opisać problem, który napotkał. Czas jest kluczowy – zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców i kwestii związanych z działalnością gospodarczą. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę e-porad. Pomoc prawna online to możliwość skorzystania z porady prawnej bez wychodzenia z domu.

Kto może skorzystać z porady prawnej online? 

Usługa e-porad prawnych powstała z myślą o tych osobach, które nie chcą lub nie mogą udać się do jednej z naszych kancelarii, znajdujących się w Łodzi i Warszawie. Mogą z niej korzystać klienci z całej Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania czy miasta, w którym prowadzą działalność gospodarczą. Porady prawne online klienci chętnie wybierają zwłaszcza w przypadku nagłych, trudnych do przewidzenia problemów prawnych – gdy od szybkiego działania może zależeć osiągnięcie zysku bądź poniesienie straty. Przedsiębiorcy, którzy zmuszeni są jak najszybciej reagować na zmienne warunki biznesowe, mogą wykorzystać pomoc prawnika online w celu przedyskutowania kwestii dotyczących ich interesu.

Telefon dla farmaceuty

E-porady prawne w kancelarii są skierowane również do właścicieli i kierowników aptek. Praktyka F/K Pharma oferuje wsparcie prawne w sprawach nagłych, analizę problemów online, ale także bardziej kompleksowe i szeroko zakrojone działanie w zakresie prawa farmaceutycznego – wszystko w zależności od potrzeb, które można omówić z ekspertem F/K Pharma podczas e-porady. Zakres wsparcia obejmuje m.in. kwestie związane z zakupem lub sprzedażą apteki, pytania związane z kontrolami WIF, NFZ, Sanepidu oraz innych urzędów, w tym pomoc w przygotowaniu apteki do kontroli lub wsparcie merytoryczne w przygotowaniu odpowiedzi na protokół lub zalecenia, odpowiedzi na wszelkie pisma i zapytania z urzędów, w tym z WIF czy NFZ, wsparcie w bieżących zapytaniach prawnych dot. działalności apteki. Aby umówić się na konsultację wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na dole strony.

Jakiego rodzaju sprawami zajmuje się prawnik online?

W naszej kancelarii zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowania problemów, które napotykają przedsiębiorcy w swojej działalności. Z tego względu nie ograniczamy usługi e-porad wyłącznie do jednej, wybranej kategorii spraw. Porady prawne online mogą dotyczyć tych samych zagadnień, co porady stacjonarne, a ich zakres odpowiada specjalizacji naszej kancelarii. Problematyka porad obejmuje m.in.: prawo pracy, nieruchomości i prawo budowlane, prawo farmaceutyczne, prawo spółek czy prawo zamówień publicznych. O tym, czego dotyczyć ma obsługa online, decyduje klient.

Jak skorzystać z e-porad?

Aby skorzystać z porady prawnej, której udzielają nasi radcowie prawni i adwokaci online, należy wypełnić formularz kontaktowy. Za jego pośrednictwem mogą Państwo krótko opisać napotkany problem, a także wskazać oczekiwania co do jego rozwiązania. Zapoznawszy się z Państwa sprawą, przedstawimy wycenę usługi – po jej zaakceptowaniu nasz prawnik skontaktuje się z Państwem. Należy pamiętać, że w niektórych sprawach analizie problemu musi towarzyszyć przesłanie związanych z nią dokumentów. Jeśli będziemy ich potrzebować, niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.

Jakie formy obsługi prowadzi radca prawny online?

Każdy klient ma do dyspozycji różne formy obsługi zdalnej: porady prawne przez telefon, wideorozmowy oraz korespondencję mailową. Jeżeli z pewnych przyczyn nie chcą Państwo otrzymać porady prawnej przez Internet, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać inne środki komunikacji. Co ważne, zapewniamy elastyczność nie tylko jeśli chodzi o sposób udzielania porady prawnej, ale również termin konsultacji. Od Państwa decyzji zależy wybór dnia i godziny spotkania.

Radca prawny online – w jaki sposób przygotować się do rozmowy z prawnikiem?

Aby odpowiednio przygotować się do konsultacji, warto przypomnieć sobie wszystkie kluczowe kwestie związane ze sprawą. Dobrym pomysłem będzie również opracowanie pytań do prawnika. W trakcie spotkania należy mieć przy sobie przesłane uprzednio dokumenty.

Zapisz się na e-poradę

  Rodzaj porady

  Dziedzina prawa

  Skontaktuj się

   Go to top