Kancelaria Fortak & Karasi艅ski Radowie Prawni Sp. P.

Najwi臋ksza kancelaria w wojew贸dztwie 艂贸dzkim do biura w 艁odzi
poszukuje osoby na stanowisko:

Radca Prawny/Adwokat do Praktyki Medycznej

Wr贸膰 doKariera

Zadania:

  • obs艂uga prawna przedsi臋biorc贸w (bie偶膮ca obs艂uga w ramach zagadnie艅 prawa cywilnego, prawa sp贸艂ek, prawa pracy), w szczeg贸lno艣ci podmiot贸w medycznych;
  • obs艂uga prawna podmiot贸w leczniczych nieb臋d膮cych przedsi臋biorcami;
  • przygotowywanie i analiza dokument贸w, pism, opinii i informacji prawnych (r贸wnie偶 do NFZ);
  • reprezentacja przed s膮dami klient贸w Kancelarii, w tym prowadzenie spor贸w s膮dowych;
  • utrzymywanie  kontakt贸w z klientami biznesowymi;
  • nadzorowanie pracy aplikant贸w Kancelarii.

Od kandydat贸w oczekujemy:

  • Posiadanie tytu艂u Radcy Prawnego/Adwokata;
  • znajomo艣ci zagadnie艅 prawa sp贸艂ek handlowych, prawa cywilnego/post臋powania cywilnego;
  • mile widziana b臋dzie znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego;

Dodatkowym atutem b臋dzie:

  • do艣wiadczenie z zakresu prawa medycznego b臋dzie dodatkowym atutem.
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • zdobycie do艣wiadczenia w strukturach najwi臋kszej Kancelarii w rejonie 艂贸dzkim;
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego poprzez udzia艂 w r贸偶norodnych projektach;
  • obj臋cie prywatn膮 opiek膮 zdrowotn膮;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i prac臋 w przyjaznej atmosferze;
  • wsp贸艂prac臋 w formule hybrydowej, w zale偶no艣ci od miejsca zamieszkania w biurze w 艁odzi b膮d藕 w Warszawie.

Do艂膮cz do nas

Wszystkich zainteresowanych karier膮 w F/K LEGAL prosimy o przes艂anie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o do艂膮czenie do dokument贸w aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania si臋 tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj si臋

    Go to top