Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

Radca Prawny/Adwokat do Praktyki Gospodarczej

Zadania:

  • obsługa prawna przedsiębiorców;
  • sporządzanie opracowań, analiz, informacji i opinii prawnych;
  • przygotowywanie, weryfikacja oraz opiniowanie dokumentów powstających w toku codziennej działalności klienta;
  • utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;
  • nadzorowanie pracy aplikantów Kancelarii;
  • przygotowywanie pism procesowych oraz udział w posiedzeniach sądów i reprezentowanie klientów Kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania tytułu Radcy Prawnego/ Adwokata;
  • znajomości zagadnień prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, postępowania cywilnego;
  • doświadczenia w obsłudze przedsiębiorców oraz współpracy z klientem biznesowym;
  • umiejętności praktycznego zastosowania przepisów prawa i analitycznego myślenia;

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej upper intermediate (B2), mile widziany advanced (C1).
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (B2B) i pracę w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach;
  • duże zróżnicowanie zagadnień z zakresu obsługi klienta biznesowego;
  • system premiowy;
  • pakiet medyczny.

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K LEGAL prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się

    Go to top