Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

Aplikant Radcowski/Adwokacki do Praktyki Medycznej

    • praca od zaraz
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • opiniowanie projektów aktów wewnętrznych w placówkach medycznych,  umów cywilno – prawnych i innych;
  • sporządzanie opracowań, analiz, pism procesowych i opinii formalno-prawnych;
  • przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, środków zaskarżenia oraz udział w rozprawach sądowych;
  • przygotowywanie projektów pism do organów administracji publicznej oraz innych instytucji, w szczególności do NFZ;
  • współpraca z klientami biznesowymi Kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej podmiotów medycznych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (aplikant I lub II roku aplikacji radcowskiej/ adwokackiej);
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa handlowego oraz prawa pracy;
  • mile widziane doświadczenia w opiniowaniu, konstruowaniu projektów umów oraz pism procesowych;
  • umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • samodzielność, chęć i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zdobycie doświadczenia w strukturach największej Kancelarii w regionie łódzkim;
  • objęcie opieką zdrowotną;
  • owocowe środy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracę w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach.

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K LEGAL prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się

    Go to top