1

O Kancelarii

"Fortak & Karasiński Radcowie Prawni" to największa kancelaria w regionie łódzkim według Rzeczpospolitej.

F/K Legal świadczy usługi prawnicze dla biznesu w ramach sześciu praktyk: F/K Med, F/K Biz, F/K Litigation, F/K Pharma, F/K Japan, F/K Ukrainian. Oprócz udzielania obsługi prawnej dzielimy się naszą wiedzą poprzez nagrywanie webinarów i podcastów, a także pisanie artykułów.

Więcej na stronie www: fandk.com.pl

2

Czego się nauczysz w Kancelarii?

Podczas praktyki w F/K Legal zyskasz wiele cennych umiejętność potrzebnych w codziennej pracy prawnika.

Nauczysz się nie tylko kreatywnego podejścia do prawniczych zagadnień, umożliwiającego przygotowywanie najkorzystniejszych rozwiązań dla Klientów, lecz także efektywnego kontaktowania się z sądami, urzędami i innymi organami administracji publicznej/samorządowej.

Pokażemy Ci, jak kluczowe są w zawodzie zarówno organizacja czasu swojej pracy oraz dokumentów, sprzętów biurowych, jak i dbanie o jakość i estetykę przekazywanych oraz przygotowanych dokumentów.

3

Formularz aplikacyjny

Wypełnij formularz aplikacyjny. Zwróć uwagę na rubrykę poświęconą umotywowaniu zgłoszenia na praktyki. Możemy zdradzić, że to, co się w niej znajdzie, będzie miało znaczący wpływ na wybór kandydatów do rozmowy rekrutacyjnej.

Wypełnij formularz

4

Rozmowa rekrutacyjna

W trakcie rozmowy rekrutacyjnej poruszymy tematykę Twoich zainteresowań oraz dotychczasowego doświadczenia, ale nie ukrywamy, że chętnie dowiemy się, jaka dziedzina prawa Cię interesuje i w jakiej praktyce chciałbyś się rozwijać.

Na podstawie tych informacji oraz naszego aktualnego zapotrzebowania będziemy mogli zaproponować Ci odbywanie praktyki w odpowiednim dziale.

5

Rozpoczęcie praktyk

Praktyki w F/K Legal rozpoczniesz od stanowiska Trainee.

Oferujemy Ci umowę o praktyki.

Minimalna ilość wymaganych dni na praktyki to 3 w tygodniu.

6

Rozmowa rekrutacyjna

Po trzech miesiącach, odbyte przez Ciebie praktyki zostaną poddane ocenie.

Jeśli wykażesz się zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością w wypełnianiu Twoich zadań i obowiązków masz szansę na awans w wewnętrznej strukturze na stanowisko Junior Lawyera, co oznacza współpracę z Kancelarią w ramach umowy cywilno-prawnej.

7

Video

8

Nasze social media

Wiesz co mile widziane jest przez każdego pracodawcę? Twoje zainteresowanie miejscem praktyk! Dowiedz się więcej, w jakich obszarach działamy dzięki naszym social mediom.