Zespół

Wróć doO nas

Praktyka:

Katarzyna Fortak-Karasińska
Katarzyna Fortak-Karasińska

Founding Partner/Radca Prawny

k.fortak-karasinska@fandk.com.pl

Więcej
 
Sławomir Karasiński
Sławomir Karasiński

Founding Partner/Radca Prawny

s.karasinski@fandk.com.pl

Więcej
 
Olga Trojan
Olga Trojan

Managing Director/Proxy

o.trojan@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Byzdra-Pawlak
Marta Byzdra-Pawlak

Practice Partner/Radca Prawny

m.byzdra-pawlak@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Byzdra-Pawlak
Marta Byzdra-Pawlak

Practice Partner/Radca Prawny

m.byzdra-pawlak@fandk.com.pl

Więcej
 
Agata Starecka-Dembek
Agata Starecka-Dembek

Senior Lawyer/Radca Prawny

a.starecka@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Sikorska
Katarzyna Sikorska

Senior Lawyer/Radca Prawny

k.sikorska@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Woś
Marta Woś

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.wos@fandk.com.pl

Więcej
 
dr Ewelina Tylińska
dr Ewelina Tylińska

Senior Lawyer/Adwokat

e.tylinska@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Włodarczyk
Katarzyna Włodarczyk

Senior Lawyer/Radca Prawny

k.wlodarczyk@fandk.com.pl

Więcej
 
Michał Kalicki
Michał Kalicki

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.kalicki@fandk.com.pl

Więcej
 
Ewelina Soboń
Ewelina Soboń

Lawyer/Radca Prawny

e.sobon@fandk.com.pl

Więcej
 
Aleksandra Macuga
Aleksandra Macuga

Lawyer/Radca Prawny

a.macuga@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Kosma
Katarzyna Kosma

Lawyer/Radca Prawny

k.kosma@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Lazari
Anna Lazari

Of Counsel/Radca Prawny

a.lazari@fandk.com.pl

Więcej
 
Wiktoria Ucieklak-Gorgol
Wiktoria Ucieklak-Gorgol

Of Counsel/Radca Prawny

w.ucieklak-gorgol@fandk.com.pl

Więcej
 
Agata Baranowska
Agata Baranowska

Counsel/Radca Prawny

a.baranowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Grabarczyk-Podhalicz
Anna Grabarczyk-Podhalicz

Lawyer/Aplikant Radcowski

a.grabarczyk-podhalicz@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Szauer
Anna Szauer

Lawyer/Aplikant Radcowski

a.szauer@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Szambelan
Katarzyna Szambelan

Lawyer/Aplikant Radcowski

k.szambelan@fandk.com.pl

Więcej
 
Karolina Polowczyk
Karolina Polowczyk

Lawyer/Aplikant Radcowski

k.polowczyk@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Blando
Katarzyna Blando

Junior Lawyer

k.blando@fandk.com.pl

Więcej
 
Sławomir Karasiński
Sławomir Karasiński

Founding Partner/Radca Prawny

s.karasinski@fandk.com.pl

Więcej
 
Monika Wojciechowska-Justyna
Monika Wojciechowska-Justyna

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.wojciechowska-justyna@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Łukasiewicz
Marta Łukasiewicz

Senior Lawyer/Adwokat

m.lukasiewicz@fandk.com.pl

Więcej
 
Julia Lubińska
Julia Lubińska

Senior Lawyer/Radca Prawny

j.lubinska@fandk.com.pl

Więcej
 
Milena Kałużna
Milena Kałużna

Lawyer/Radca Prawny

m.kaluzna@fandk.com.pl

Więcej
 
Karolina Mróz
Karolina Mróz

Lawyer/Radca Prawny

k.mroz@fandk.com.pl

Więcej
 
Marcin Lisowski
Marcin Lisowski

Lawyer/Prawnik

m.lisowski@fandk.com.pl

Więcej
 
Agnieszka Kowalska-Stasiak
Agnieszka Kowalska-Stasiak

Of Counsel

 

Więcej
 
Joanna Wyporska-Frankiewicz
Joanna Wyporska-Frankiewicz

Of Counsel

 

Więcej
 
Alicja Łopacińska
Alicja Łopacińska

Lawyer/Aplikant Radcowski

a.lopacinska@fandk.com.pl

Więcej
 
Sylwia Borejszo-Sylwestrzak
Sylwia Borejszo-Sylwestrzak

Investment Incentives Manager

s.borejszo-sylwestrzak@fandk.com.pl

Więcej
 
Eri Iwamoto-Bukowian
Eri Iwamoto-Bukowian

Head of Japan Desk

e.iwamoto-bukowian@fandk.com.pl

Więcej
 
Olga Trojan
Olga Trojan

Managing Director/Proxy

o.trojan@fandk.com.pl

Więcej
 
Sara Górniak
Sara Górniak

Payroll & Finanse Specialist

s.gorniak@fandk.com.pl

Więcej
 
Lena Cudna
Lena Cudna

Marketing & Communication Manager

l.cudna@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Ławska
Anna Ławska

Office Manager

a.lawska@fandk.com.pl

Więcej
 
Michalina Markowska
Michalina Markowska

Marketing & Communication Specialist

m.markowska@fandk.com.pl

Więcej
 

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ