Zespół

Wróć doO nas

Praktyka:

Katarzyna Fortak-Karasińska
Katarzyna Fortak-Karasińska

Founding Partner/Radca Prawny

k.fortak-karasinska@fandk.com.pl

Więcej
 
Sławomir Karasiński
Sławomir Karasiński

Founding Partner/Radca Prawny

s.karasinski@fandk.com.pl

Więcej
 
Olga Trojan
Olga Trojan

Managing Director/Proxy

o.trojan@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Byzdra-Pawlak
Marta Byzdra-Pawlak

Practice Partner/Radca Prawny

m.byzdra-pawlak@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Sikorska
Katarzyna Sikorska

Practice Partner/Radca Prawny

k.sikorska@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Byzdra-Pawlak
Marta Byzdra-Pawlak

Practice Partner/Radca Prawny

m.byzdra-pawlak@fandk.com.pl

Więcej
 
Agata Starecka-Dembek
Agata Starecka-Dembek

Senior Lawyer/Radca Prawny

a.starecka@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Sikorska
Katarzyna Sikorska

Practice Partner/Radca Prawny

k.sikorska@fandk.com.pl

Więcej
 
Marta Woś
Marta Woś

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.wos@fandk.com.pl

Więcej
 
dr Ewelina Tylińska-Kałuża
dr Ewelina Tylińska-Kałuża

Senior Lawyer/Adwokat

e.tylinska-kaluza@fandk.com.pl

Więcej
 
Michał Kalicki
Michał Kalicki

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.kalicki@fandk.com.pl

Więcej
 
Ewelina Soboń
Ewelina Soboń

Senior Lawyer/Radca Prawny

e.sobon@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Kosma
Katarzyna Kosma

Of Counsel/Radca Prawny

k.kosma@fandk.com.pl

Więcej
 
Maciej Mrożewski
Maciej Mrożewski

Lawyer/Radca Prawny

m.mrozewski@fandk.com.pl

Więcej
 
Natalia Zbrojewska
Natalia Zbrojewska

Lawyer / Adwokat

n.zbrojewska@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Lazari
Anna Lazari

Of Counsel/Radca Prawny

a.lazari@fandk.com.pl

Więcej
 
Karolina Piątek-Ciechanowska
Karolina Piątek-Ciechanowska

Lawyer/Radca Prawny

k.piatek-ciechanowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Agata Baranowska
Agata Baranowska

Counsel/Radca Prawny

a.baranowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Szauer
Anna Szauer

Lawyer/Radca Prawny

a.szauer@fandk.com.pl

Więcej
 
Katarzyna Szambelan
Katarzyna Szambelan

Lawyer/Radca Prawny

k.szambelan@fandk.com.pl

Więcej
 
Karolina Kuźnik
Karolina Kuźnik

Lawyer

k.kuznik@fandk.com.pl

Więcej
 
Małgorzata Wysocka-Drozdowska
Małgorzata Wysocka-Drozdowska

Lawyer/Aplikant Radcowski

m.wysocka-drozdowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Tomasz Krokwa
Tomasz Krokwa

Junior Lawyer/Aplikant Adwokacki

t.krokwa@fandk.com.pl

Więcej
 
Agnieszka Jachowicz
Agnieszka Jachowicz

Pharma Support Manager

a.jachowicz@fandk.com.pl

Więcej
 
Małgorzata Dzieciątkowska
Małgorzata Dzieciątkowska

Junior Lawyer/Aplikant Radcowski

m.dzieciatkowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Aleksandra Szydlik
Aleksandra Szydlik

Junior Lawyer

a.szydlik@fandk.com.pl

Więcej
 
Sławomir Karasiński
Sławomir Karasiński

Founding Partner/Radca Prawny

s.karasinski@fandk.com.pl

Więcej
 
Karolina Mróz
Karolina Mróz

Senior Lawyer/Radca Prawny

k.mroz@fandk.com.pl

Więcej
 
Agnieszka Kowalska-Stasiak
Agnieszka Kowalska-Stasiak

Of Counsel

 

Więcej
 
Natalia Rogalewska
Natalia Rogalewska

Senior Lawyer / Radca Prawny

n.rogalewska@fandk.com.pl

Więcej
 
Konrad Czapczyński
Konrad Czapczyński

Praktykant

k.czapczynski@fandk.com.pl

Więcej
 
Eri Iwamoto-Bukowian
Eri Iwamoto-Bukowian

Head of Japan Desk

e.iwamoto-bukowian@fandk.com.pl

Więcej
 
Juliana Kovaliv
Juliana Kovaliv

Head of Ukrainian Desk

j.kovaliv@fandk.com.pl

Więcej
 
Magdalena Kubicka
Magdalena Kubicka

Senior Lawyer/Radca Prawny

m.kubicka@fandk.com.pl

Więcej
 
Ayaka Suzuki
Ayaka Suzuki

Japan Desk Manager

a.suzuki@fandk.com.pl

Więcej
 
Olga Trojan
Olga Trojan

Managing Director/Proxy

o.trojan@fandk.com.pl

Więcej
 
Sara Górniak
Sara Górniak

Office Manager / Payroll & Finanse Specialist

s.gorniak@fandk.com.pl

Więcej
 
Anna Kowalczyk
Anna Kowalczyk

Office Assistant

a.kowalczyk@fandk.com.pl

Więcej
 
Michalina Markowska
Michalina Markowska

Marketing & Communication Manager

m.markowska@fandk.com.pl

Więcej
 
Kinga Rabenda
Kinga Rabenda

Junior PR & Communication Specialist

k.rabenda@fandk.com.pl

Więcej
 

Skontaktuj się

    Go to top