Wróć doPublikacji

„Odmrażanie w placówkach służby zdrowia”. Bezpłatny webinar dla pracowników medycznych

„Odmrażanie w placówkach służby zdrowia” to webinar organizowany przez kancelarię FK LEGAL, podczas którego zostaną omówione zmiany w pracy medyków związane z końcem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Bezpłatny wykład on-line odbył się 29 maja 2020 r., od g. 10.00 do 12.00.

Podczas webinaru omówione zostały roszczenia z NFZ po koronawirusie (1/12 środków z NFZ a wynagrodzenia dla lekarzy kontraktowych). Eksperci opowiedzieli również o telemedycynie – jak COVID-19 przyspieszył cyfryzację. Podczas webinaru zostały poruszone również takie kwestie, jak:

  • udzielanie bieżących świadczeń opieki zdrowotnej z wykorzystaniem telemedycyny,
  • weryfikacja tożsamości i uprawnień świadczeniobiorcy,
  • wystawianie recept i zaświadczeń,
  • udzielanie i dokumentowanie świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 udzielonych za pośrednictwem SIM, raportowanie świadczeń w krajowym rejestrze pacjentów z COVID-19.

Zagadnienia omówiły mec. Katarzyna Fortak-Karasińska (partner w kancelarii Fortak&Karasiński Radcowie Prawni) oraz mec. Marta Bogusiak, które mają bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa medycznego oraz są prelegentkami podczas ogólnopolskich seminariów i konferencji dotyczących ochrony zdrowia.

„Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w webinarze. Poruszymy bardzo ważne kwestie związane z ograniczeniami w pracy personelu, roszczeniami z NFZ po koronawirusie oraz tym, jak koronawirus przyspieszył cyfryzację ochrony zdrowia. Jak zawsze na naszych szkoleniach będzie czas na zadawanie pytań i dyskusję. Jeszcze raz serdecznie zapraszam” – powiedziała mec. Katarzyna Fortak-Karasińska.

Link do webinaru: https://we.tl/t-XUM4W6RPLd

Skontaktuj się

    Go to top