Wróć doAktualności

Tomasz Krokwa

Junior Lawyer, Aplikant Adwokacki Tomasz Krokwa w kancelarii zajmuje się obsługą bieżącą podmiotów medycznych i gospodarczych.

Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Prawo oraz studiów podyplomowych „Zapobieganie Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu” na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik II Edycji Akademii Liderów Sprawiedliwości.

Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w podmiotach prywatnych, jak i instytucjach państwowych.

Podczas studiów angażował się w wolontariat i asystował przy powstawaniu start-upów.

Włada językiem angielskim oraz komunikuje się w języku rosyjskim. Współpracuje z Kancelarią Fortak&Karasiński Radcowie Prawni od 2022 r. Prywatnie kolekcjoner płyt winylowych, amator historii, ratownik KPP.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ