Wróć doAktualności

Magdalena Kubicka

Lawyer, Radca prawny (posiadający również tytuł adwokata), specjalizujący się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców. Świadczy usługi prawne na wielu płaszczyznach, jednakże w szczególności w obszarze prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, karnego, w tym wspomaga klientów w prowadzeniu sporów sądowych. Od lipca 2022 roku zajmuje się doradztwem prawym w zakresie badań klinicznych.

Praktyczne umiejętności zawodowe zdobywała od trzeciego roku studiów prawniczych pracując w kancelariach, odbywając praktyki w sądach, świadcząc pomoc prawną ubogim oraz w późniejszych latach prowadząc własną kancelarię i współpracując Uniwersytetem Medycznym (Centrum Wsparcia Badań Klinicznych). W trakcie swojej historii zawodowej z powodzeniem prowadziła w imieniu Klientów postępowania przed sądami powszechnymi, jak również przed Sądem Najwyższym oraz wspierała przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich bieżących problemów oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów prawnych. W codziennej pracy stara się zrozumieć Klienta i dopasowywać optymalne rozwiązania do jego preferencji. Wysoko ceni sobie terminowość i organizację pracy.

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji w Łodzi, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego pt. „Miarkowanie kary umownej”, a następnie podjęła naukę na aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Tytuł adwokacki uzyskała w 2019 roku zdając egzamin zawodowy z najlepszym wynikiem w Województwie Łódzkim. Podczas odbywania aplikacji oraz studiów była wielokrotnie wyróżniona za wyniki w nauce, w tym była beneficjentką stypendiów dla najlepszych studentów. Od lipca 2022 roku uzyskała tytuł radcy prawnego i od tego czasu wykonuje zawód w tej roli.

Włada językiem francuskim oraz językiem angielskim.

Współpracuje z Kancelarią Fortak&Karasiński Radcowie Prawni od sierpnia 2023 roku.

Prywatnie jest miłośniczką aktywnego wypoczynku, w tym  narciarstwa, żeglarstwa, kitesurfngu, nurkowania i wszelkich innych sportów, które wiążą się z podróżowaniem, adrenaliną i spędzeniem czasu na łonie natury. Hobbystycznie prowadzi małą hodowlę psów rasowych FCI, które są jej wielką miłością, a równocześnie członkami jej rodziny.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ