Wróć doAktualności

Kinga Rabenda

Junior PR & Communication Specialist – Specjalizuje się w działaniach PR-owych i marketingowych firmy.

Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Łódzkim, aktualnie studentka II stopnia kierunku Dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji na UŁ, specjalizacji Komunikowanie w public relations i brandingu. Otrzymała wyróżnienie Rektora UŁ tytułowane medalem „Za chlubne studia”.

Współpracuje z Kancelarią Fortak & Karasiński Radcowie Prawni od 2022 roku, gdzie zdobywa doświadczenie z zakresu digital marketingu, tj. prowadzenia mediów społecznościowych i strony internetowej kancelarii, obróbki audio podcastów oraz event marketingu, tj. organizacji konferencji, spotkań biznesowych, a także działań PR-owych, między innymi rozwijania strategii komunikowania się firmy, kreowania wizerunku prawników.

Prywatnie miłośniczka teatru, muzyki alternatywnej, pilatesu oraz domowych wypieków.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ