Wróć doAktualności

Katarzyna Sikorska

Practice Partner, Radca Prawny, posiada bogate doświadczenie w wewnętrznej bieżącej obsłudze podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej i medycznej.   Specjalizuje się w obszarze prawa pracy, zapewniając kompleksowe wsparcie działów HR  w obszarze  zatrudniania, zwalniania,  tworzenia regulaminów, procedur, polityk wewnętrznych, budowania dobrej komunikacji z pracownikami czy podczas postępowań kontrolnych PIP i ZUS, Doradza Klientom zarówno w sprawach indywidualnego jak i zbiorowego prawa pracy, szukając rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta.  Prowadzi szkolenia z zakresu swojej specjalizacji dla kadry zarządzającej oraz stale współpracuje z jednym z najbardziej znanych polskich systemów informacji prawnej w zakresie udzielania odpowiedzi na pytania użytkowników.  Reprezentuje pracodawców i pracowników w sprawach sądowych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracuje z Kancelarią Fortak&Karasiński Radcowie Prawni od 2018 roku.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ