Wróć doAktualności

Juliana Kovaliv

Head of Ukrainian Desk specjalizuje się w obsłudze klientów ukraińskich. Doradza klientom w sprawie inwestowania w Polsce, szczególnie w kwestiach: założenia spółki, uzyskania pomocy publicznej, w procesie otworzenia fabryki, uzyskania pozwolenia o pracę/pobyt, wspierania w codziennych sprawach prawnych oraz biznesowych. Jest także specjalistką przygotowania i realizacji PR-projektów. Ma doświadczenie w Międzynarodowej współpracy prawnej. Od 10 lat specjalizuje się również jako prawnik w sprawach karnych.

Ukończyła studia – Wydział Prawa, Narodowy Uniwersytet Lwowski im. Iwana Franka. Specjalizacja – prawo.  Specjalne szkoleniа dla prokuratorów і kryminologów w  Narodowej Akademii Prokuratury Ukrainy. Biegle włada językiem polskim/angielskim/ukraińskim/rosyjskim. Współpracuje z Kancelarią FK LEGAL od 2022 roku.

Prywatnie angażuje się w wolontariat. Jej pasja to muzyka, kulinaria i  malowanie farbami olejnymi. Mieszka w Polsce od niedawna, ale  ma polskie korzenie i jest wielbicielem Polski.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ