Wróć doAktualności

Aleksandra Szydlik

Junior Lawyer Aleksandra Szydlik. Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.  Stypendystka stypendium rektora za rok akademicki 2021/2022. Czynna uczestniczka Konferencji Ogólnopolskich o tematyce prawa karnego i prawa medycznego, w tym autorka m.in. wystąpienia pt.: „Odpowiedzialność karna za przeprowadzenie zabiegu medycznego bez zgody pacjenta”, wygłoszonego podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Zbrodnia i kara. Odpowiedzialność karna i wykroczeniowa – wszystko co musisz wiedzieć”, współorganizowanej przez stowarzyszenie Młodzi dla Prawa. Zaangażowana w działalność akademicką – pełniła funkcję Dyrektora ds. Programów Wiodących w zarządzie kadencji 2020/2021 stowarzyszenia ELSA Łódź. 

Z Kancelarią Fortak & Karasiński współpracuje od 2021 roku. W ramach wykonywanych obowiązków specjalizuje się w zakresie materialnego prawa cywilnego, procedury cywilnej oraz prawa medycznego, wpierając zespół m. in. w postępowaniach sądowych związanych z błędami medycznymi oraz w bieżącej obsłudze podmiotów leczniczych.
Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ