Wróć doAktualności

Agnieszka Jachowicz

Pharma Support Manager.

Specjalizuje się w obszarze prawa farmaceutycznego. Z branżą apteczną związana jest od ponad 10 lat. Doradza właścicielom aptek oraz farmaceutom w kwestiach administracyjno-prawnych związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem aptek. Zawodowo związana także z obszarem kontroli wewnętrznej i zarządzania ryzykiem.

Absolwentka kierunku administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2018 r. obroniła pracę doktorską w katedrze Prawa Administracyjnego i Nauki Administracji. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Politechniki Łódzkiej z zakresu zarząrzania służbą zdrowia. Ukończyła także liczne kursy i szkolenia managerskie, w tym m.in z zakresu zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem, facylitacji. Biegle włada językiem angielskim. 

Z Kancelarią Fortak&Karasiński Radcowie Prawni współpracuje od 2023 r. Prywatnie miłośniczka zwierząt i pasjonatka kryminałów. 

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ