Wróć doAktualności

VI Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia

Intensywny wykładowy dzień dobiega końca!

Ekspertki F/K Legal uczestniczyły w VI Kongresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia, zorganizowanym w Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow.

Oficjalnie powitać gości i rozpocząć Konferencję miała przyjemność r. pr. Katarzyna Fortak-Karasińska. Founding Partner F/K Legal poprowadziła również pierwszą prelekcję Kongresu – „Rynek usług medycznych – omówienie szans na rozwój placówek medycznych w kontekście problemów systemu ochrony zdrowia”.

Swoją wiedzą i doświadczeniem mogliśmy podzielić się także podczas prezentacji w blokach tematycznych:

  • Finanse i Ogranizacja: r. pr Katarzyna Sikorska, Senior Lawyer w F/K Legal – „Roszczenia płacowe pielęgniarek w świetle orzecznictwa sądowego” oraz
  • Współpraca z NFZ: r. pr. Marta Woś, Senior Lawyer w F/K Legal – „Kontraktowanie NFZ czyli jak zawrzeć umowę z funduszem – poradnik prawny.”

Jesteśmy pod wrażeniem i dziękujemy za tak liczną frekwencję w trakcie trwania prelekcji oraz przy stoisku F/K Legal.

Dziękujemy również za ciekawe dyskusje z przedstawicielami podmiotów leczniczych, którzy chcą poszerzać kompetencje i umiejętności z zakresu nie tylko prawa medycznego, ale też finansów i zarządzania!

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ