Wróć doAktualności

Pozytywny wynik naszych aplikantek z egzaminu radcowskiego 2023!

Aktualność

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze aplikantki radcowskie, Katarzyna Szambelan oraz Anna Szauer, otrzymały pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego 2023.

Katarzyna Szambelan specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego i medycznego. Klientom pomaga głównie w sprawach dotyczących błędów medycznych. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jako wolontariusz wspierała prace Kliniki Prawa UŁ, a doświadczenie zawodowe w kancelariach indywidualnych zdobywa od III roku studiów. Z Kancelarią F/K Legal współpracuje od 2019 roku.

Anna Szauer specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego procesowego i materialnego oraz prawa medycznego. Zajmuje się sprawami o błąd w sztuce medycznej, sprawami z zakresu prawa pracy oraz sprawami o zapłatę. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracuje z Kancelarią F/K Legal od 2017 roku.

Wiemy, że ich sukces wynika z dużego nakładu pracy, zaangażowania i poświęcenia, jakie zostały włożone w naukę podczas aplikacji radcowskiej. Cieszymy się, że Katarzyna Szambelan oraz Anna Szauer wzbogacają zespół ekspertów F/K Legal.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na drodze zawodowej!

Skontaktuj się

    Go to top