Wróć doAktualności

Podsumowanie Web Summit 2022

Aktualność

Jedno z najważniejszych wydarzeń high-tech w Europie, Web Summit 2022 w Lizbonie, dobiegło końca. Polska była reprezentowana przez bardzo silny zespół środowiska IT/Tech.

To była niesamowita przyjemność spotkać się i porozmawiać z inspirującymi ludźmi, w tym: z PAiH Lizbona, z ekspertami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu: Agnieszką Szwedą, Radkiem Pituchem, Maciejem Gałajem i Maksymilianem Czapiewskim oraz zespołem MakoLab – Wojciechem Zielińskim, Katarzyną Gorzechowską, Dominikiem R. Smajkiem, Grzegorzem Sztanderą, Michałem Hertlem.

Wraz z zespołem Invest in Lodz (Central Poland) uczestniczyliśmy w spotkaniu z Ambasador RP w Portugalii, Panią Joanną Marią Pilecką.

Słuchaliśmy m.in. o sukcesach CD PROJEKT RED, ale także o polskim sukcesie Iwony, która została przekształcona przez Amazon w znaną na całym świecie Alexę.

Dziękujemy Przemysławowi Zakrzewskiemu z ABB i Pawłowi Łopatce PMP®of Customertimes Corp, Grzegorzowi Błaszczykowi z goodylabs, Przemkowi Mikusowi z Liki, Oldze Holwek z 10Clouds za rozmowę o rozwoju biznesu w Polsce i Europie!

Dziękujemy Wojciechowi Zielińskiemu i Adamowi Federowiczowi, za doskonałą współpracę! 🤝

Niezwykle miło było zobaczyć obecność firmy z Japonii przy wsparciu JETRO. Dziękujemy za inspirującą rozmowę Sadaaki Shimizu z JETRO Dusseldorf.

Wielkie gratulacje dla całego zespołu Invest in Lodz (Central Poland) oraz partnerów wydarzenia za inspirujące rozmowy, a w szczególności dla Adama Brzostowskiego za świetną organizację, pomysły i kreatywnie spędzony wspólnie czas!

Gratulacje również dla Adama Pustelnika, Wiceprezydenta Miasta Łodzi za wytrwałą realizację polityki rozwoju gospodarczego Łodzi!

Web Summit – do zobaczenia za rok!

Skontaktuj się

    Go to top