Wróć doAktualności

Po kongresie

Wczoraj nasza Kancelaria, jako Główny Partner Merytoryczny, miała przyjemność uczestniczyć w Ogólnopolskim Kongresie “Menedżer w Służbie Zdrowiu”, organizowanym przez Mazowieckie Centrum Biznesowe. Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich prelekcji, które były przygotowane na wysokim poziomie i w sposób praktyczny. Gratulujemy wszystkim ekspertom, biorącym udział w tym wydarzeniu, a w szczególności naszym prelegentkom, które poprowadziły aż 7 wykładów!

– Adw. Ewelina Tylińska „Organizacja dokumentacji medycznej w praktyce”

– R.pr. Marta Byzdra-Pawlak Practice Partner „Omówienie procedur i case studies z postępowań kontrolnych”

– R.pr. Marta Woś „Rozliczenia z NFZ – podsumowanie zmian”

– R.pr. Katarzyna Kosma „Zmiany w telemedycynie i e-zdrowiu – omówienie nowych zasad udzielania teleporad i ostatnich zmian w procesie cyfryzacji ochrony zdrowia”

– R.pr. Katarzyna Sikorska „Kryzys na medycznym rynku pracy – wybrane zagadnienia i problemy praktyczne”

– R.pr. Marta Woś „Sprawdź czy nie naruszasz praw pacjenta w czasach pandemii”

– R.pr. Agata Starecka-Dembek ,,Jakie zmiany przynosi ustawa o jakości w ochronie zdrowia? – omówienie wybranych aspektów ustawy”

Dziękujemy za wszelkie pytania i dyskusje zarówno podczas prelekcji, jak i przy naszym stoisku, które cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywny odbiór. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ