Wróć doAktualności

Misja Biznesowa w Japonii trwa!

Podczas seminarium w Tokio dyskutowano nie tylko na tematy związane z polską gospodarką oraz możliwościami inwestycyjnymi w Polsce – rozmowy dotyczyły również wsparcia publicznego udzielanego przez Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i strategii rozwijania startupów w ramach strefowych projektów.

W roli eksperta z obszaru prawnego oraz biznesowego wystąpił mec. Sławomir Karasiński, Founding Partner F/K Legal, który przygotował i przedstawił wykład na temat inwestycji w Polsce, Nowego Zielonego Ładu oraz europejskiej transformacji energetycznej. Prelegentami byli również Ambasador RP w Tokio Pan Paweł Milewski, Paweł Klimczak – Zastępca Dyrektora Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora oraz Przemyslaw Nowakowski z Departamentu Innowacji.

Niezwykle intensywne i owocne spotkanie zostało zwieńczone biznesowym networkingiem.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ