Wróć doAktualności

Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską

Aktualność

17 czerwca w Służewskim Domu Kultury w Warszawie odbył się Piknik z Kulturą Japońską Matsuri, zorganizowany przez Ambasadę Japonii w Polsce, Shokokai oraz Klub Japoński w Polsce.

Matsuri powróciło po 4-letniej przerwie z powodu pandemii i zgromadziło wielu zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Nasza Kancelaria była sponsorem wydarzenia. W Pikniku wzięli udział r. pr. Sławomir Karasiński oraz Japan Desk F/K Legal – Ayaka Suzuki, Manager of Japan Desk.

Nasza działalność opiera się nie tylko na zagadnieniach prawnych i biznesowych, ale również zajmujemy się popularyzacją wiedzy o historii i kulturze Japonii.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w przedstawienie japońskiej kultury – Kajima, Toyota, Nissan, Saginomiya, UNIQLO, DAIKIN, ESA LOGISTYKA, FUJITSU, HONDA, JETRO, MHC MOBILITY, AJINOMOTO, FUJIFILM, KOMATSU, MITSUBISHI, NGK, PANASONIC, SUZUKI.

Do zobaczenia na Matsuri 2024!

タイトル:ワルシャワ日本祭り“Matsuri”

6月17日、ワルシャワのスジェフスキ文化館にて、在ポーランド日本大使館と商工会、日本人会主催の日本祭りが開催されました。コロナ禍を経て、ようやく再開された祭りには、老若男女の非常に多くのポーランド人が訪れました。

イベントスポンサーとして弊所からカラシンスキ弁護士とジャパンデスクが参加しました。弊所では、日系企業への法的サポートだけでなく、ポーランドでの日本文化の普及も弊所の使命だと実感しています。

メインスポンサーとして、Kajima, Toyota, Nissan, Saginomiya, UNIQLO, DAIKIN, ESA LOGISTYKA, FUJITSU, HONDA, JETRO, MHC MOBILITY, AJINOMOTO, FUJIFILM, KOMATSU, MITSUBISHI, NGK, PANASONIC, SUZUKI が参加され、その皆様の多大なるご尽力のお陰で、参加者は日本に行ったかのような1日を過ごすことができました。また来年も皆様にお会いすることを楽しみにしています。

Skontaktuj się

    Go to top