Wróć doAktualności

IV Ogólnopolski Kongres „Menedżer w Służbie Zdrowiu”

Aktualność

Podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu „Menedżer w Służbie Zdrowiu” mieliśmy okazję dzielić się prawniczą wiedzą z zakresu zarządzania placówkami medycznymi.

W trakcie konferencji eksperci F/K Legal w swoich prelekcjach poruszyli kwestie prawne dot. rozwoju prywatnych placówek, kontraktowania z NFZ, roszczeń płacowych personelu medycznego oraz wdrożenia nowych przepisów dotyczących jakości opieki zdrowotnej.

Uczestnicy IV Ogólnopolski Kongres „Menedżer w Służbie Zdrowiu” otrzymali praktyczne wskazówki związane z prowadzeniem działalności leczniczej, co miało wspomóc efektywne zarządzanie w służbie zdrowia.

Dziękujemy za zaproszenie oraz profesjonalną organizację wydarzenia Mazowieckie Centrum Biznesowe. To była świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze prawa medycznego.

Musimy wspomnieć, że stoisko F/K Legal cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego dziękujemy wszystkim za obecność i każdą rozmowę.

W przypadku pytań lub dalszych konsultacji – zapraszamy do kontaktu.

  • Mec. Katarzyna Fortak-Karasińska, mec. Marta Byzdra-Pawlak, mec. Katarzyna Sikorska, mec. Marta Woś, mec. Maciej Mrożewski, Bartłomiej Jurkiewicz.
  • Fot. Studio Element MEDIA – dziękujemy!

Menedżer w Służbie Zdrowiu
Menedżer w Służbie Zdrowiu

Skontaktuj się

    Go to top