Inauguracyjne spotkanie z cyklu „Prawo Pracy na Tacy – Legal & HR Coffee” 24.04.2025 już za nami
Z radością informujemy, że 24.04.2025 r. w naszej kancelarii F/K LEGAL odbyło się inauguracyjne spotkanie z cyklu „Prawo Pracy na Tacy – Legal & HR Coffee” 
To pierwsze wydarzenie z nowej serii, podczas którego r. pr. Katarzyna Sikorska oraz Dyrektor Zarządzająca Olga Trojan przybliżyły uczestnikom aktualne trendy w HR, nadchodzące zmiany w prawie pracy oraz ich wpływ na pracodawców i codzienną działalność działów Kadr & HR
Agenda wydarzenia
| 9:45 – 10:00 | Rejestracja uczestników oraz poranna kawa | 
| 10:00 – 11:30 | Przegląd nadchodzących zmian w prawie pracy – radca prawny Katarzyna Sikorska | 
| 11:30 – 11:45 | Przerwa kawowa | 
| 11:45 – 12:30 | Trendy i wyzwania HR w 2025 r. – Dyrektor Zarządzająca Olga Trojan | 
| 12:30- 12:45 | Networking i sesja Q&ADla uczestników stacjonarnych | 
Poznaj nasze Prelegentki

Katarzyna Sikorska
Practice Partner/Radca Prawny
Specjalizuje się w obszarze prawa pracy, zapewniając kompleksowe wsparcie działów HR. Doradza Klientom zarówno w sprawach indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy, szukając rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta.

Olga Trojan
Managing Director/Proxy
Socjolog, posiada 25 letnie doświadczenie w pracy zawodowej związanej z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, gdzie prowadziła projekty rekrutacyjne, ocenne i doradcze. Od ponad 15 lat pełni funkcję Dyrektor Zarządzającej w F/K Legal, a od kilku lat również jako certyfikowany coach towarzyszy swoim klientom w zmianie podczas indywidualnych sesji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom – zarówno tym obecnym stacjonarnie, jak i online – za tak liczny udział.
Cieszymy się, że wydarzenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział ponad 50 osób! 
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach z cyklu „Prawo Pracy na Tacy”!








