Wróć doAktualności

III. Edycja Ogólnopolskiej konferencji dla zarządzających w ochronie zdrowia: Wyzwania menedżera ochrony zdrowia

Aktualność

III. Edycja Ogólnopolskiej konferencji dla zarządzających w ochronie zdrowia: Wyzwania menedżera ochrony zdrowia właśnie dobiegła końca!

R. pr. Katarzyna Fortak-Karasińska była prowadzącą dzisiejszego wydarzenia, a także brała udział w specjalnym „Panelu dyskusyjnym – e-zdrowie 2023: Cyfryzacja i Cyberbezpieczeństwo w ochronie zdrowia” w towarzystwie znamienitych gości. Panel wraz z sesją Q&A pozwolił na odpowiedzenie na wiele nurtujących Państwa pytań, za które bardzo dziękujemy!

Prelegentkami konferencji były ekspertki F/K Legal, które poprowadziły wykłady:

  • „Reforma POZ w praktyce” – r. pr. Marta Woś
  • „Prawa pacjenta – jak zabezpieczyć się przed roszczeniami pacjentów w razie ich naruszenia?” – r. pr. Marta Byzdra- Pawlak
  • „Przegląd regulacji dotyczących prądu, ciepła i gazu dla podmiotów leczniczych” – adw. Natalia Zbrojewska
  • „Wynagradzanie personelu medycznego i niemedycznego w świetle orzecznictwa sądowego” – r. pr. Katarzyna Sikorska
  • „ABC Dokumentacji medycznej – udostępnianie, przechowywanie, zabezpieczanie” – adw. dr Ewelina Tylińska-Kałuża i r. pr. Aleksandra Macuga.Nasze prelekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, które sięgało aż do 412 widzów!

Na zdjęciu brakuje naszej ekspertki, mec. Aleksandry Macugi, która łączyła się z nami ze studia nagraniowego wydawnictwa Wiedza i Praktyka.

Organizatorem wydarzenia online był Serwis ZOZ, a patronem merytorycznym Kancelaria Fortak&Karasiński Radcowie Prawni Sp. P.

Skontaktuj się

    Go to top