Wróć doAktualności

English Day

Aktualność

W minioną sobotę F/K Legal po raz pierwszy zorganizował English Day, czyli dzień szkoleniowy, poświęcony w całości praktycznemu wykorzystaniu języka angielskiego.

Mieliśmy przyjemność gościć fantastycznych i doświadczonych native speakerów, a były nimi osoby pochodzące z różnych krajów – Dagny z Republiki Południowej Afryki, James z USA (ze stanu Kolorado), Tony z Anglii, Kieron ze Szkocji. W organizacji oraz przygotowaniu materiałów szkoleniowych niezbędną pomoc okazała nam Marta Jaśkiewicz, lektor języka angielskiego.

Program spotkania polegał na czterech, godzinnych konwersacjach – każda para uczestników miała możliwość sprawdzić się w rozmowie z innym native speakerem. Kulminacyjnym punktem szkolenia była indywidualna prezentacja w języku angielskim.

Nie ukrywamy, że podczas zarówno konwersacji, jaki i prezentacji towarzyszył nam stres, ale mimo to zajęcia dały ogromną satysfakcję z możliwości rozwijania kompetencji językowych oraz przełamywania barier w rozmowach biznesowych w języku obcym.

To był czas bogaty w interesujące konwersacje, ale też luźne rozmowy przy kawie i przygotowanym poczęstunku.

Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować dla naszych pracowników takie wartościowe wydarzenie, jakim był English Day!

Skontaktuj się

    Go to top