Wróć doAktualności

Awans na stanowisko Senior Lawyer

Aktualność

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem 2023 roku Zespół F/K Legal poszerzył grono senior lawyerów, do którego dołączyły radca prawny Natalia Pogoda z Praktyki Gospodarczej oraz radca prawny Ewelina Soboń z Praktyki Medycznej oraz Sądowej.

  • Mec. Natalia Pogoda specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie własności intelektualnej. Zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym zwłaszcza podmiotów branży IT, w szczególności opiniowaniem umów oraz doradztwem w procesie negocjacyjnym, sporządzeniem opinii prawnych, obsługą korporacyjną, reprezentacją przed sądami powszechnymi.
  • Mec. Ewelina Soboń specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego, medycznego i farmaceutycznego. Zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów leczniczych i prowadzeniem postępowań sądowych, zastępstwem procesowym przed Sądami i urzędami oraz przygotowywaniem opinii prawnych. Wspiera placówki medyczne w bieżącej działalności, w tym prowadzi sprawy z zakresu błędów w sztuce, z zakresu prawa pracy i prawa kontraktowego.

Nie mamy wątpliwości, że na ten sukces składają się zaangażowanie, doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych ekspertek.

Serdecznie gratulujemy awansu!

Skontaktuj się

    Go to top