Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. PROJEKTÓW

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

  • analiza możliwości pozyskania finansowania projektów kompetencyjnych;
  • monitorowanie terminów i rodzajów naborów wniosków;
  • doradztwo w sprawach projektów inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych;
  • przygotowywanie aplikacji; w tym wszystkich niezbędnych dokumentów, budżetów, harmonogramów;
  • ocena formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów oraz ocena formalnej dokumentacji projektowej;
  • realizowanie projektów w ramach otrzymanego dofinansowania;
  • organizowanie spotkań informacyjnych dla klientów;
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych służących promocji działalności dotacyjnej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenia wyższe. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie lub pokrewne,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe, min. 4 lata, w tym przynajmniej 2 lata na stanowiskach związanych z opracowywaniem, koordynacją lub realizacją projektów inwestycyjnych bądź B+R,
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich,
  • biegła obsługa programów Word, Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny;
  • owocowe środy;
  • pracę w miłej atmosferze przy wsparciu zespołu;
  • spotkania integracyjne.

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K LEGAL prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się

    Go to top