Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. MARKETINGU

  • współpraca w oparciu o umowę B2B
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie mediów społecznościowych Kancelarii (Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube) – redagowanie postów, przygotowywanie grafik, montowanie krótkich form wideo (np. rolek), ustalanie harmonogramu publikacji;
  • redagowanie artykułów pod kątem SEO na stronę www Kancelarii;
  • wsparcie techniczno-informacyjne przy transmisji webinarów;
  • obróbka audio podcastów;
  • ścisła współpraca z osobami zarządzającymi w zakresie rozwoju marketingowego poszczególnych Praktyk FK Legal;
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie dostarczania usług/ produktów wspierających działania marketingowe i PR-owe.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: marketing, dziennikarstwo, PR, branding;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych, umiejętność analizowania statystyk dot. zasięgów, aktywności, wyświetleń itd.;
  • „Lekkie pióro” – umiejętności copywriterskich;
  • bardzo dobra znajomość programu Canva oraz programów do montażu materiałów wideo;
  • znajomość programu Audacity;
  • Biegła obsługa programów Word, Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • mile widziane: wiedza na temat SEM i SEO, znajomość Meta Ads.
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • opiekę Medicover, kartę Multisport, język angielski;
  • system ocen okresowych połączony z systemem premiowym;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość współpracy w oparciu o B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K LEGAL prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się

    Go to top