Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

JUNIOR ACCOUNTANT SPECIALIST

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów w wewnętrznym systemie księgowym do zarządzania kancelarią
  • Przygotowywanie danych księgowych do comiesięcznych analiz
  • Przygotowywanie rozliczeń dla klientów w oparciu o umowy oraz comiesięcznie wypracowane czynności
  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • Wystawianie faktur przychodowych zgodnie z wewnętrznie wyznaczonym harmonogramem.
  • Współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie rozliczenia poszczególnych Praktyk
  • Dokonywanie płatności fv kosztowych/ innych opłat
  • Wsparcie w bieżących zadaniach księgowo-finansowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień księgowych
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętności analityczne i bardzo dobrej znajomość programu Excel
Olga Trojan
Managing Director/ Proxy

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w strukturach największej Kancelarii w regionie łódzkim
  • Umowę o pracę
  • System premiowy, kartę benefit oraz objęcie opieką zdrowotną Medicover
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracę w przyjaznej atmosferze

Dołącz do nas

Wszystkich zainteresowanych karierą w F/K LEGAL prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@fandk.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się

    Go to top