Wróć doSzkoleń

Lekarz i przychodnia w Internecie – jak publikować i jak się chronić?

Data: 17/01/2024

Godz.: 12:00

Miejsce:

Platforma Teams

Koszt uczestnictwa:

300 PLN + VAT

Adresaci szkolenia

Wydarzenie dedykowane jest zarówno dla lekarzy, jak i podmiotów leczniczych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium online dotyczącym działań lekarzy oraz podmiotów leczniczych w Internecie, organizowanego przez specjalistki z zakresu prawa medycznego i największą kancelarię prawną w województwie łódzkim – F/K Legal. Prowadzącymi szkolenie będą adw. dr Ewelina Tylińska-Kałuża oraz adw. Natalia Zbrojewska.

Rozwój nowych technologii oraz zwiększenie popularności social mediów sprawiło, że coraz więcej lekarzy udziela się w Internecie, nie tylko w formie gościnnych wypowiedzi, ale również jako twórcy internetowi i właściciele profili, np. na LinkedIn, Instagramie, czy nawet na TikToku. Wiele osób decyduje się również na założenie profilu dla podmiotu leczniczego. Jest to sposób na „zareklamowanie” swojej działalności. Jednak, przy takiej działalności należy pamiętać o wytycznych i ograniczeniach wynikających z przepisów prawa oraz etyki lekarskiej. Co więcej, często „zmorą” przedsiębiorców i lekarzy są nieuczciwe opinie, czy szkalujące komentarze w Internecie. W trakcie naszego szkolenia chcemy omówić zasady publikacji w Internecie, na konkretnych przykładach, a także dać narzędzia radzenia sobie z komentarzami naruszającymi dobra osobiste.

Webinar będzie prowadzony na żywo, po części wykładowej (2 bloki po ok. 60 minut z przerwą 15 minutową) prowadzący przeznaczą około 30 minut na odpowiedzi na pytania zadane na czacie w trakcie wykładu.

Ze szkolenia dowiedzą się Państwo:

– jak legalnie publikować w Internecie oraz informować o swojej działalności medycznej;

– w jaki sposób nie naruszać zakazu reklamy działalności leczniczej – praktyczne omówienie;

– jak poradzić sobie z nowymi zasadami dotyczącymi reklamy wyrobów medycznych;

– jak walczyć z nieuczciwymi komentarzami w Internecie i jak na nie reagować.

Inwestycja: 300zł brutto

Prowądzący

Natalia Zbrojewska
Natalia Zbrojewska
dr Ewelina Tylińska-Kałuża
dr Ewelina Tylińska-Kałuża

Zapisz się na szkolenie

  Dane firmowe

  Osoba kontaktowa

  Skontaktuj się

   Go to top

   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ