Wróć doPublikacji

Zainwestuj w Warszawie lub okolicach i uzyskaj zwolnienie z podatku. Tylko do końca 2021r.

Od 1 stycznia 2022 r. nie będzie już można otrzymać pomocy publicznej na obszarze 44 gmin z terenu województwa mazowieckiego. Rozporządzenie Komisji Europejskiej wyłącza te tereny z jakiejkolwiek możliwości uzyskania zwolnienia podatkowego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji (PSI), daw. Specjalnych Stref Ekonomicznych.

Chcielibyśmy zachęcić małe i średnie przedsiębiorstwa do skorzystania z ostatniej możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego. Razem z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, która jest właściwą w tym zakresie dla większości obszaru województwa mazowieckiego, przygotujemy webinar dot. możliwości inwestycyjnych oraz skorzystania z ulgi w PIT/CIT. Przedstawimy najważniejsze zasady działalności w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i wskażemy na co zwrócić uwagę aplikując do PSI.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ