Wróć doAktualności

Olga Trojan

Socjolog, absolwentka Wydziału Ekonomiczno – Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów Mini MBA.

Wywodzi się z firm doradztwa personalnego, gdzie prowadziła i zarządzała projektami rekrutacyjnymi, doradczymi, ocennymi oraz szkoleniowymi. Od ponad 20 lat doświadczenie i zainteresowania zawodowe związane są z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem i zarządzaniem organizacją, postrzeganą, jako organizm wciąż uczący się i rozwijający.
Obecnie od ponad 11 lat pełni funkcję Dyrektor Zarządzającej w Kancelarii, gdzie zajmuję się koordynowaniem wewnętrznych procedur, tworzeniem i implementowaniem strategii rozwoju w zakresie działań PR i planów marketingowych, współpracy z Klientami, HRM, Business Development oraz nadzorowaniem wyników finansowych Spółki. Od 2021 pełni jednocześnie rolę Prokurenta. Zarządza Zespołem Competence Center (Administracja, Marketing, Kadry i Finanse).

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ