Wróć doAktualności

Eri Iwamoto-Bukowian

Head of Japan Desk specjalizuje się w obsłudze klientów japońskich. Doradza klientom w sprawie inwestowania w Polsce, szczególnie w kwestiach: założenia spółki, uzyskania pomocy publicznej, w procesie otworzenia fabryki, uzyskania pozwolenia o pracę/pobyt, wspierania codziennych sprawach prawnych oraz biznesowych.
Podczas swojej pracy ulokowała inwestycje kilkunastu japońskich firm w Polsce; wielokrotnie organizowała misje gospodarcze do Japonii dla grup samorządowych polskich/firm polskich, także misji gospodarczej w Polsce dla grup biznesowych z Japonii. Była również prelegentką na konferencjach/seminariach dot. inwestycji w Polsce. Była pierwszą japońską urzędniczką w polskim samorządzie, gdzie pozyskiwała inwestorów z Japonii dla miast/region.

Ukończyła studia licencjackie w japońskim uniwersytecie oraz studia magisterskie w Szwajcarskim uniwersytecie. Uzyskała także Dyplom mini MBA na Uniwersytecie Łódzkim.
Biegle włada językiem polskim/angielskim/japońskim.
Współpracuje z Kancelarią FK od 2017 roku.
Prywatnie także oficjalnie jest pianistką muzyki poważnej, laureatką pierwszej nagrody międzynarodowej konkursu pianistycznej w Paryżu. Nagrała 3 płyty w wydawnictwie w Polsce oraz we Francji. Jest laureatką burmistrza Osaki za powszechnienia kultury polskiej w Osace.
Mieszka w Polsce ponad 10 lat, jest pasjonatem kultury polskiej.


Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ