Wróć doAktualności

Ayaka Suzuki

Japan Desk Manager

Specjalizuje się w obsłudze klientów japońskich. Wspiera klientów w sprawach biznesowych, szczególnie w procedurze zezwoleń na pobyt i pracę. Codziennie zajmuje się tłumaczeniem z języka polskiego na język japoński oraz z języka japońskiego na język polski.

Współpracowała z Mass mediami oraz instytucjami naukowymi. Opublikowała również kilka artykułów dotyczących tematów społecznych oraz japońskiej filozofii. Występowała w telewizji oraz na uczelniach, gdzie przedstawiała zjawiska społeczne oraz kulturalne Japonii.

Z wykształcenia jest pedagogiem i terapeutą, doświadczenie w tym zakresie zdobywała w państwowych placówkach, jak i w instytucjach opiekuńczo-wychowawczych. Razem z japońską organizacją pozarządową prowadziła badania dotyczące problematyki z zakresu władzy rodzicielskiej w małżeństwach międzynarodowych.

Jest miłośniczką filmów i literatury. Czas prywatny najchętniej spędza z rodziną – synem, partnerem i królikiem.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ