Wróć doAktualności

Agata Starecka-Dembek

Senior Lawyer, Radca Prawny specjalizuje się w obszarze prawa cywilnego i medycznego. Zajmuje się w prowadzeniem spraw sądowych, w szczególności dotyczących błędów medycznych, a także bieżącą obsługą podmiotów leczniczych, w tym SPZOZ-ów. . Doradza w zakresie stosunków podmiotów względem pacjentów i ich praw oraz w zakresie procedur minimalizujących skargi pacjentów oraz ich pozwy przeciwko placówkom medycznym.
Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Praw Pacjenta i Ubezpieczeń Zdrowotnych i studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie ochrony danych osobowych oraz kurs z zakresu mediacji.
Współpracuje z Kancelarią Fortak&Karasiński Radcowie Prawni od 2010 roku.
W wolnym czasie lubi podróżować.

Skontaktuj się

    Go to top

    Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Akceptuję”. AKCEPTUJĘ