Kancelaria Fortak & Karasiński Radowie Prawni Sp. P.

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi
poszukuje osoby na stanowisko:

Praktykant

Zadania:

  • bycia studentem II-V roku studiów na kierunku prawo/administracja,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, a zwłaszcza programów Excel i Word
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności i chęci pracy zespołowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • pisanie prostych pism procesowych,
  • przygotowywanie pism do Klientów oraz projektów maili,
  • wyszukiwanie informacji prawnych